Atlantis
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Atlantis

Lumea disparuta ,Atlantis .O alta lume descoperita de exploratori anime :P.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareThe EgyptGoTic AnimeMiddle Ages

 

 Clarice and Noko's place

In jos 
+2
Clarice
Noko
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Noko

Noko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 15/06/2009

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:18 pm

Statea la birou.Inca se uita pe acele pergamente.Inchise brusc ochii si isi dadu jos ochelarii de la ochi.
Sus In jos
Clarice

Clarice


Mesaje : 99
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Lost Empire

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:18 pm

Deschise ochii obosita si se dadu jos din pat,mergand spre bruneta.
-De ce te-ai trezit atat de dimineata ?intreba ea adormita.
Sus In jos
Noko

Noko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 15/06/2009

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:23 pm

-Sa caut si sa gasesc raspunsuri. se auzi glasul ei rece
Sus In jos
Clarice

Clarice


Mesaje : 99
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Lost Empire

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:25 pm

-De ce ne mai trebuie raspunsuri acum ?Am descoperit Atlantida !se entuziasma Clarice.De ce raspunsuri mai avem nevoie ?
Sus In jos
Noko

Noko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 15/06/2009

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:28 pm

-Cum naiba sa ne intoarcem in Tokyo si sa facem publica descoperirea.
Sus In jos
Clarice

Clarice


Mesaje : 99
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Lost Empire

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:31 pm

-De ce am mai vrea sa ne intoarcem?intreba fata devenind din nou visatoare si usor melancolica.Nu-ti place aici ?
Sus In jos
Noko

Noko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 15/06/2009

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:32 pm

-Nu.Imi place sa ma prajesc la Soare,pe o plaja hawaiiana , cu un cocktail langa mine .
Sus In jos
Clarice

Clarice


Mesaje : 99
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Lost Empire

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:34 pm

-Ai dreptate ... soarele imi lipseste si mie,ofta Clarice ridicandu-si privirea.
Sus In jos
Yukira

Yukira


Mesaje : 67
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 27
Localizare : In the world of music

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:35 pm

La usa casei a batut Yukira , asteptand sa raspunda cineva.
Sus In jos
Noko

Noko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 15/06/2009

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:35 pm

-Sti ce'i ciudat?Chiar daca suntem sub apa , putem respira,fara masti de aer.
Sus In jos
Clarice

Clarice


Mesaje : 99
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Lost Empire

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:41 pm

Dadu din umeri,in semn ca niic ea nu-si putea explica acest lucru si se ridica,mergand sa deschida usa.
Sus In jos
Yukira

Yukira


Mesaje : 67
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 27
Localizare : In the world of music

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:42 pm

Yukira a privit inauntru si a salutat-o pe fata .
-Buna ! Eu sunt Yukira !
Sus In jos
Noko

Noko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 15/06/2009

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:44 pm

-Salut ! Incantata ! Eu sunt Noko.
Sus In jos
Clarice

Clarice


Mesaje : 99
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Lost Empire

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:44 pm

-Ma bucur sa te cunosc!Eu sunt Clarice!Intre ta rog,o invita fata zambind in continuare.
Sus In jos
Yukira

Yukira


Mesaje : 67
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 27
Localizare : In the world of music

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:45 pm

-Ma bucur sa va cunosc ! A zis fata intrand inauntru .
-Ce faceti?
Sus In jos
Noko

Noko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 15/06/2009

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:46 pm

-Vorbeam.raspunse ea simplu usor rece
Sus In jos
Clarice

Clarice


Mesaje : 99
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Lost Empire

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:46 pm

-Reflectam asupra modului in care am putea sa ne intoarcem la suprafata,ofta fata trantindu-se pe canapea.


Ultima editare efectuata de catre Clarice in Lun Iun 15, 2009 5:49 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Yukira

Yukira


Mesaje : 67
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 27
Localizare : In the world of music

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:48 pm

-La asta m-am gandit si eu zile-n sir . Am incercat nenumarate experimente , dar n-am reusit . Cred ca o data ce ai ajuns in acest loc , nu mai poti scapa .
Sus In jos
Clarice

Clarice


Mesaje : 99
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Lost Empire

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:49 pm

-Trebuie s aputem iesi in vreun fel de aici,incerca fata sa nu se descurajeze.Vreau sa spun ... am ajuns aiic intr-un mod,nu?Trebuie sa se poata iesi ...
Sus In jos
Noko

Noko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 15/06/2009

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:51 pm

-Visatoarea mea Clarice.Sa fim seriosi.Cei de aici , nu vor sa plecam,pentru a nu zice lumii despre regatul lor.
Sus In jos
Yukira

Yukira


Mesaje : 67
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 27
Localizare : In the world of music

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:51 pm

-Da , trebuie . Lucrul ciudat este ca putem respira . Cand am incercat sa ies la suprafata ultima oara , o forta ciudata m-a infascat si m-a tras inapoi .
Sus In jos
Clarice

Clarice


Mesaje : 99
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Lost Empire

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:53 pm

-Ar trebui sa incercam sa vorbim cu cineva de pe aici,se adanci Clarice in ganduri,asezandu-se la birou si privind paginile unei carti.
Sus In jos
Noko

Noko


Mesaje : 77
Data de înscriere : 15/06/2009

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:54 pm

-Cred ca devenim si noi un fel de pesti.Oare sa ne obisnuim aici ? Oare am evoluaat?
Sus In jos
Yukira

Yukira


Mesaje : 67
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 27
Localizare : In the world of music

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:55 pm

-Cum a spus si Noko cineva vrea sa ne tina aici. Deci nici un localnic nu ne-ar dezvalui secretul de a ajunge la suprafata , nu? Zice Yukira
Sus In jos
Clarice

Clarice


Mesaje : 99
Data de înscriere : 15/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Lost Empire

Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1Lun Iun 15, 2009 5:56 pm

-Nici nu stiu daca ei au mai ajuns la suprafata.Gadeste-te putin.
Se intoarse catre Noko,redevenind serioasa.
-Daca ar fi existat vreo cale de a ajunge la suprafata,de ce nu ar fi ridicat orasul din nou?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Clarice and Noko's place Empty
MesajSubiect: Re: Clarice and Noko's place   Clarice and Noko's place Icon_minitime1

Sus In jos
 
Clarice and Noko's place
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Atlantis :: Atlantis :: Orasul :: Bloc-
Mergi direct la: